Sorularınız için bize 0332 342 0102 hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Adım Adım Rusça
Kasım 2023
Barkod : 9786055538286
Yayınevi : Bilgikare Yayınları
Etiket Fiyati : 210,00 TL

Ürün Tanıtımı

Bu kitap Rusça’yı hem yabancı dil olarak öğrenmek isteyenlerin tek başına yararlanabileceği bir eser ve hem de Rusça kurslarında kullanılabilecek bir ders kitabı olarak hazırlamıştır.

Rusça öğrenilmesi zor dillerdendir ve Türkçe’den çok farklı bir dilbilgisi ve cümle yapısına sahiptir. Ana dili İngilizce veya Fransızca olan bir kişinin Rusça’yı öğrenmesi ana dili Türkçe olan bir kişiye göre daha kolaydır.

Kitabın dokusunu Rusça öğrenen Türk karakterler üzerine kurduk. Kitaptaki kahramanlar, Rusça öğrenen Türk öğrenciler ve onları Rus arkadaşlarıdır. Kahramanların başından geçen olaylar keyifli ve eğlenceli öyküler olarak kurgulanmıştır. Olay örgüsü Rus aile ortamında, Rusya’nın iki önemli şehri Moskova ve S. Petersburg’da geçmektedir.

Adım Adım Rusça, 24 dersten oluşmaktadır . Her deste metinle çalışma, yeni kelimeler, gramer, alıştırmalar ve diyalog bölümleri bulunmaktadır. Ayrı her derste metinde geçen dilbilgisi yapıları ve günlük yaşamda sık kullanılan cümle kalıpları yer almaktadır. Kitabın sonunda fiil, isim ve sıfat çekimlerini gösteren tablolar, alıştırmaların doğru cevapları ve sözlük bulunmaktadır.

Kitabın Rusça öğrenmenizde size iyi bir kaynak olması dileğimizle…

Özellikler

Basım Dili: Türkçe

Basım Yeri: Konya

Cilt Durumu: Ciltsiz

Sayfa Sayısı: 470

En / Boy: 16X23

Kağıt Cinsi: 1.Hamur

Basım Tarihi: Kasım 2023

Katkıda Bulunanlar

Yazar : Nargiza Abdurashidova Köksal

Diğer :